brateck.pl

Elegancki uchwyt do TV LCD/LED/Plazma

Strona główna  »  Artykuły  »  Elegancki uchwyt do TV LCD/LED/Plazma


Elegancki uchwyt do TV LCD/LED/Plazma
Chcesz w bezpieczny sposób zainstalować na ścianie telewizor z ekranem LCD/LED/Plazma? Kluczowe znaczenie ma dla Ciebie swoboda w regulacji położenia zainstalowanego na ścianie telewizora względem wzroku widza? Od stosowanego mocowania oczekujesz eleganckiej i solidnej konstrukcji? Mocowaniem, które spełnia wszystkie powyższej kryteria jest uniwersalny uchwyt do telewizorów LC-U7R1 3260 PRESTIGE, który pozwala na ścienną instalację zarówno średniej, jak i dużej wielkości telewizorów różnych producentów.

Już na pierwszy rzut oka widać nowoczesne wzornictwo uchwytu LC-U7R1 3260 PRESTIGE, które bardzo dobrze komponuje się ze stylistyką dostępnych w sprzedaży telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt telewizyjny LC-U7R1 3260 PRESTIGE pozwala na optymalne dopasowanie położenia ekranu do wysokości, kierunku i odległości wzorku widza. Jest to możliwe dzięki w pełni regulowanej konstrukcji, która umożliwia zmianę kąta pochylenia, obrotu oraz dystraktu ekranu od powierzchni ściany. Bezproblemowe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu TV umożliwiają otwory montażowe w standardzie VESA.

Uniwersalny wieszak do TV w wersji LC-U7R1 3260 PRESTIGE oferuje także wbudowaną poziomicę w celu łatwiejszego montażu uchwytu na ścianie i wypoziomowania telewizora, zabezpieczenie antykradzieżowe oraz niezbędne akcesoria montażowe. W całości wykonany z odpornych na odkształcenia materiałów jest bezpieczny dla TV o wadze do 40 kg.