brateck.pl

Uchwyty sufitowe do projektorów multimedialnych

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty sufitowe do projektorów multimedialnych


Uchwyty sufitowe do projektorów multimedialnych
Dostępne w sprzedaży uchwytu sufitowe do projektorów multimedialnych różnią się od siebie jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Przykładem wysokiej klasy uchwytu do projektorów za rozsądną cenę jest mocowanie sufitowe LC-P1 650, które już na pierwszy rzut oka wyróżnia się stylowym wykończeniem oraz solidną konstrukcją - wykonany z wyjątkowo trwałych materiałów może być stosowany do instalacji sufitowej projektorów o wadze do 20 kg.

Należy jednak zaznaczyć, że nie solidna konstrukcja i estetyczne wykończenie są głównymi zaletami prezentowanego produktu. Jego największym atutem jest możliwość optymalnego dopasowania do potrzeb każdego użytkownika. Dzięki uniwersalnym otworom na śruby montażowe pasuje do większości projektorów z czterema otworami montażowymi - średnica od 180 do 315 mm, standard VESA 100 x 100 mm.

Uchwyt do projektorów  LC-P1 650 można w łatwy sposób dostosować do architektury wnętrza, w którym chcemy prowadzić prezentację. Pozwala na to wysięgnik o regulowanej długości w zakresie od 430 do 650 mm oraz głowica z regulacją kąta pochylenia zainstalowanego projektora w zakresie od -15 do + 15 stopni. Wysokiej jakości akcesoria montażowe w komplecie z uchwytem. Produkt polecany do zastosowania w szkołach, salach szkoleniowych i salach konferencyjnych.