brateck.pl

Uchwyt do montażu telewizora LCD/LED/Plazma

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do montażu telewizora LCD/LED/Plazma


Uchwyt do montażu telewizora LCD/LED/Plazma
Potrzebujesz uniwersalnego uchwytu do montażu telewizora na ścianie? Oczekujesz od niego maksymalnej łatwości w dopasowaniu do posiadanego modelu TV? Liczy się dla ciebie jakość i atrakcyjna cena? Jeśli odpowiedzią na powyższe pytania jest tak, to produktem który z całą pewnością zwróci Twoją uwagę jest wszechstronny wieszak TV z regulacją LC-U9R3 55. Został on opracowany zgodnie z oczekiwaniami wymagających odbiorców.

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że uchwyt do telewizora LC-U9R3 55 jest produktem uniwersalnym, który dzięki otworom montażowym w standardzie VESA, z łatwością dopasujemy do posiadanego modelu telewizora. Ze względu na swoją konstrukcję będącą w stanie wytrzymać obciążenie do 45 kg oraz uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA, jest on szczególnie polecany do ściennego montażu telewizorów z ekranami o przekątnej od 37 do 70 cali.

Atutem proponowanego uchwytu telewizyjnego jest także możliwość zapewnienia maksymalnego komfortu oglądania filmów i telewizji. Pozwala na to w pełni regulowana konstrukcja, dzięki której bez problemu dostosujemy położenie ekranu do kierunku, wysokości i odległości wzorku widza. Całość uzupełniają zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych oraz wbudowana regulacja poziomu (bardzo dokładne pozycjonowanie telewizora).