brateck.pl

Uchwyty telewizyjne z regulacją

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty telewizyjne z regulacją


Uchwyty telewizyjne z regulacją
Uchwyty telewizyjne z regulacją to najbardziej funkcjonalne mocowania ścienne, dzięki którym z łatwością dostosowujemy zamocowany na ścianie ekran telewizora do indywidualnych potrzeb każdego widza. W ostatnich tygodniach jedną z ciekawszych nowości jest uniwersalny uchwyt ścienny LC-U1R2 55C.

Podstawowym atutem mocowania do TV LC-U1R2 55C są otwory montażowe w standardzie VESA, dzięki którym bez najmniejszego problemu dopasujemy uchwyt do posiadanego przez nas modelu telewizora. Maksymalny rozstaw otworów montażowych na poziomie 400 x 400 mm sprawia, że uchwyt TV LC-U1R2 55C może być stosowany do montażu ściennego większości telewizorów o przekątnej od 23 do 55 cali.

Solidna konstrukcja o wysokiej wytrzymałości na odkształcenia i złamania, gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla wszystkich telewizorów, których waga nie przekracza 35 kg. Na szczególną uwagę zasługuje maksymalna swoboda w regulacji położenia ekranu. Dzięki w pełni regulowanej konstrukcji możemy odpowiednio dostosować ekran telewizora do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku użytkownika. Uchwyt do telewizora LC-U1R2 55C zachwyca także stylowym wykończeniem w kolorze czarnym, dzięki któremu bardzo dobrze komponuje się z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń.