brateck.pl

Uniwersalne uchwyty do biurka

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalne uchwyty do biurka


Uniwersalne uchwyty do biurka
Prezentujemy uchwyt biurkowy do 4 monitorów LCD/LED w wersji LC-UB 423 PRO, który wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem, wytrzymałą konstrukcją, wysoką funkcjonalnością oraz przystępną cenę. Ze względu na zastosowane udogodnienia oraz możliwość odpowiedniego dopasowania ekranów zamocowanych monitorów do potrzeb każdego użytkownika, uchwyt biurkowy LC-UB 423 PRO jest szczególnie polecany dla programistów, grafików komputerowych, analityków oraz pracowników biurowych i innych osób codziennie korzystających z 4 monitorów.

Z całą pewnością atutem uchwytu biurkowego LC-UB 423 PRO jest możliwość odpowiedniego dopasowania ekranów zamocowanych monitorów do własnych potrzeb. Jest to możliwe dzięki wszechstronnej regulacji ich położenia, która obejmuje m.in.: regulację kąta pochylenia, regulacja kąta obrotu, regulacja wysokości oraz regulacja odległości pomiędzy zamocowanymi monitorami.

Stojak biurkowy pod 4 monitory LC-UB 423 PRO jest produktem uniwersalnym, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji może współpracować z monitorami różnych producentów. Pasuje także do monitorów różnej wielkości. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnych modeli monitorów zapewniają wysuwane adaptery z otworami montażowymi w standardzie VESA, których maksymalny rozstaw wynosi 100 x 100 mm. Oznacza to, że uchwyt do biurka LC-UB 423 PRO pasuje do większości dostępnych w sprzedaży monitorów posiadających ekran LCD/LED o przekątnej w zakresie od 13 do 23 cali. Całość charakteryzuje się eleganckim wykończeniem oraz wysoką wytrzymałością na zgięcia i złamania, dzięki czemu zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla monitorów LCD/LED o wadze do 10 kg (łączny udźwig do 40 kg).