brateck.pl

Uchwyty TV Vivanco z pełną regulacją

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty TV Vivanco z pełną regulacją


Uchwyty TV Vivanco z pełną regulacją
Regulowane uchwyty do TV to zdecydowanie najbardziej funkcjonalne wieszaki do telewizorów, dzięki którym z łatwością uzyskamy optymalną widoczność ekranu z każdego miejsca pokoju. Uchwyty do telewizorów tego typu pozwalają na dokładne dopasowanie położenia ekranu telewizora do kierunku, wysokości oraz odległości wzorku widza, zapewniając tym samym maksymalny komfort oglądania filmów i telewizji.

Jeśli poszukujesz wysokiej klasy uchwytu TV z pełną regulacją to jedną z ciekawszych propozycji dla Ciebie może być najnowszy uchwyt telewizyjny Vivanco z serii WM 5545 34891, dzięki któremu uzyskasz pełną kontrolę nad zawieszonym na ścianie ekranem LCD/LED/Plazma. Regulowany uchwyt do TV Vivanco WM5545 34891 oferuje bowiem regulację kąta pochylenia (+3 / -15 stopni), kąta obrotu (180 stopni) oraz regulację dystansu ekranu od ściany w zakresie od 70 do 320 mm.

Z kolei dzięki stylowemu wykończeniu, uchwyt do telewizorów  WM5545 doskonale komponuje się ze stylistyką większości telewizorów LCD/LED/Plazma, a także z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń. Wyposażony w uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA, może współpracować z telewizorami o przekątnej od 40 do 55 cali. Montaż telewizora na ścianie za pomocą uchwytu WM5545 jest całkowicie bezpieczny - solidna stalowa konstrukcja o udźwigu do 45 kg.