brateck.pl

Uchwyty TV do dużych ekranów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty TV do dużych ekranów LCD/LED


Uchwyty TV do dużych ekranów LCD/LED
Poszukują Państwo niedrogiego lecz bezpiecznego uchwytu do wielkoformatowego monitora lub dużego telewizora LCD/LED/Plazma? Ma on umożliwiać montaż telewizora wysoko na ścianie? Odpowiedzią na powyższe pytania są uniwersalne uchwyty do monitorów i telewizorów LC-U2R 70C, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji (możliwość regulacji kąta pochylenia ekranu w zakresie od -10 do 0 stopni), doskonale sprawdzają się w montażu telewizorów wysoko na ścianie.

Proponowany uchwyt TV z regulacją pochylenia stworzono z myślą o współpracy z ekranami LCD/LED/Plazma większości producentów. Jest to możliwe dzięki otworom montażowym w standardzie VESA. Ich maksymalny rozstaw wynosi 600 x 400 mm, co oznacza że pasuje do większości płaskich ekranów o przekątnej od 37 do 70 cali. Dzięki odpornej na wstrząsy, zgięcia i złamania konstrukcji, uchwyty do telewizorów z serii LC-U2R 70C zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa dla ekranów o masie do 65 kg.

Kolejną ważną właściwością użytkową mocowania TV LC-U2R 70C jest jego niski profil. Płaska konstrukcja uchwytu TV LC-U2R 70C pozwala bowiem na montaż telewizora w odległości zaledwie 28 mm od powierzchni ściany. Całości dopełnia stylowe wykończenie w kolorze czarnym.