brateck.pl

Uniwersalny uchwyt TV o nowoczesnym wykończeniu

Strona główna  »  Artykuły  »  Uniwersalny uchwyt TV o nowoczesnym wykończeniu


Uniwersalny uchwyt TV o nowoczesnym wykończeniu
W pełni regulowany uchwyt do TV LC-U8R1 60C PRO to produkt, który stworzono z myślą o wymagających odbiorach. Dzięki swoim właściwościom użytkowym sprawdzi się w szerokim wachlarzu zastosowań. W pierwszej kolejności należałoby zwrócić uwagę na nowoczesne wykończenie mocowania TV LC-U8R1 60C PRO, dzięki któremu nie tylko bardzo dobrze komponuje się z wyglądem TV LCD/LED/Plazma, ale także doskonale wtapia się w wystrój większości pomieszczeń.

Uchylno-obrotowa konstrukcja wieszaka do TV z serii LC-U8R1 60C PRO pozwala na optymalne dopasowanie zamocowanego na ścianie ekranu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Uchwyty do telewizorów LC-U8R1 60C PRO umożliwiają bowiem swobodną regulację kąta pochylenia w zakresie +/- 15 stopni, regulację kąta obrotu +/- 60 stopni oraz regulację dystansu ekranu od powierzchni ściany w zakresie od 54 do 448 mm. Z tego też względu uchwyt do TV LC-U8R1 60C PRO, idealnie nadaje się do zastosowania w miejscach, w których ekran telewizora musi być optymalnie dopasowany do kierunku, wysokości i odległości worku widza.

Wyposażony w otwory montażowe w standardzie VESA z łatwością dopasowuje się do dostępnych w sprzedaży telewizorów LCD/LED/Plazma. Maksymalny rozstaw otworów montażowych uchwytu TV LC-U8R1 60C PRO wynosi 400 x 400 mm, co oznacza że pasuje do większości płaskich ekranów o przekątnej od 30 do 60 cali. Uchwyt TV LC-U8R1 60C PRO wytrzymuje obciążenie do 45 kg (optymalny poziom bezpieczeństwa instalowanego na ścianie telewizora).