brateck.pl

Uchwyt do montażu monitorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt do montażu monitorów LCD/LED


Uchwyt do montażu monitorów LCD/LED
Montaż ścienny monitorów LCD/LED najlepiej realizować w oparciu o uchwyty, które pozwalają na łatwą regulację pozycji ekranu względem położenia wzorku użytkownika. Tylko uchwyty do monitorów z pełną regulacja są w stanie zapewnić najwyższy komfort pracy. Przykładem wielofunkcyjnego uchwytu do monitorów jest wieszak ścienny LC-U8R1 42C PRO, który został odpowiednio przystosowany do współpracy z ekranami LCD/LED większości producentów.

Maksymalną łatwość dopasowania konkretnego modelu monitora do uchwytu LC-U8R1 42C PRO, zapewniają uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA, których maksymalny rozstaw wynosi 200 x 200 mm. Oznacza to, że przy pomocy uchwytu LC-U8R1 42C PRO zainstalujemy na ścianie praktycznie każdy dostępny w sprzedaży monitor o przekątnej od 13 do 42 cali.

Największą jednak zaletą prezentowanego mocowania jest jego regulowana konstrukcja. Uchwyt do monitorów LC-U8R1 42C PRO posiada bowiem w pełni regulowaną konstrukcję, dzięki której możemy odpowiednio dopasować ekran monitora do kierunku, wysokości i odległości naszego wzorku, zapewniając tym samym optymalne warunki pracy. Uchwyt monitorowy LC-U8R1 42C PRO wykonano z odpornych na złamania i odkształcenia materiałów, które zapewniają udźwig do 20 kg.