brateck.pl

Nowy uchwyt do telewizorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Nowy uchwyt do telewizorów LCD/LED


Nowy uchwyt do telewizorów LCD/LED
Jeśli potrzebujesz w pełni regulowanego uchwytu do telewizora LCD/LED/Plazma, który pozwoli Ci na jego bezpieczny i wygodny ścienny montaż, to z całą pewnością zainteresuję Cię najnowszy uchwyt do TV Vogels z serii W53070. Proponowane mocowanie do TV zostało stworzone z myślą o gronie najbardziej wymagających użytkowników.

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że uchwyty do telewizorów W53070 Vogels są produktami uniwersalnymi, dzięki czemu możemy je stosować do instalacji ściennej telewizorów różnych marek (pasuje do większości TV znanych producentów). Wyposażony w standaryzowane otwory montażowe VESA, pasuje do większości ekranów o przekątnej od 32 do 55 cali. Kolejną cechą modelu W53070, na którą należałoby zwrócić szczególną uwagę, jest duża swoboda w regulacji zawieszonego na ścianie ekranu, dzięki czemu z łatwością dopasujemy go do naszych indywidualnych wymagań. Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu do TV z serii W53070 pozwala bowiem na regulacją pochylenia, obrotu oraz odległości ekranu od powierzchni ściany.

Uniwersalny uchwyt do TV w wersji W53070 Vogels w całości wykonano z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym zapewnia on optymalne bezpieczeństwo dla płaskich telewizorów o wadze do 20 kg. Na wyróżnienie zasługuje także innowacyjny system Easy Click, wbudowana poziomica, magnes podtrzymujący uchwyt oraz zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych.